środa, 4 lutego 2015

Jak budować biznes z sercem, pasją i blisko natury? Poznaj CLOCHEE + plus zniżka na zakupy!!!

źródło

GENTLE BUSINESS #1

Kiedy byłam mała słowo biznes kojarzyło się mi negatywnie: z kombinowaniem, oszukiwaniem klienta i bezwzględnym nastawieniem na zysk. Czasem czytając różne publikacje i obserwując świat biznesu mam wrażenie, że wiele osób nadal tak myśli i, o zgrozo, postępuje.

Na szczęście świadomość konsumenta rośnie, wiedza o nowoczesnych metodach prowadzenia biznesu i zarządzania jest coraz bardziej powszechna, ale przede wszystkim przybywa ludzi z pasją i odwagą, by swoje marzenia realizować w formie biznesu.

Mam takie hobby, że wyszukuję firmy i organizacje, które budują swój biznes z sercem, pasją i blisko natury. Chcę się z Wami podzielić moimi odkryciami i jestem bardzo ciekawa, czy mój zachwyt nad tymi organizacjami i ich twórcami Wam się udzieli.

Pierwszą firmą, która mieści się w 100% w kategorii GENTLE BUSINESS jest firma CLOCHEE stworzona przez Justynę i Darię: dziewczyny z ogromną wyobraźnią, konsekwentnie dążące do celu. Ich firma, producent naturalnych kosmetyków, jest bardzo młoda (debiutowała w grudniu 2014), ale już zawładnęła sercami wielu użytkowniczek ich supernaturalnych kosmetyków.

Poznałam dziewczyny podczas Kongresu BusinessWoman&Life w Warszawie i oczywiście wypróbowałam ich kosmetyki:) Jest to niesamowite wrażenie i polecam każdemu (tzn. wypróbowanie kosmetyków;) Nie tylko dla dobra skóry, ale przede wszystkim na poprawę nastroju. Dzięki kosmetykom CLOCHEE domowe spa jest na wyciągnięcie ręki. Mój faworyt to truskawkowy peeling - pierwszy peeling, po którym nie trzeba nawilżać skóry!

Jeśli nadal macie wątpliwości, czy warto zapoznać się bliżej z CLOCHEE, zajrzyjcie tu. Gdyby każda firma tak odpowiedzialnie i mądrze podchodziła do swojego biznesu i klienta - jako kraj bylibyśmy w zupełnie innym miejscu...

Co o tym sądzicie? Czy etyka w biznesie to mit? Znacie firmy, które budują biznes z sercem, pasją i blisko natury? Zapraszam do pozostawiania propozycji w komentarzach poniżej lub w mailach. Cykl GENTLE BUSINESS będzie kontynuowany - jeśli Wam się spodoba!

UWAGA! OKAZJA!

Na zachętę z CLOCHEE  przygotowaliśmy dla Was specjalny prezent: dodatkowe 15% zniżki na nieprzecenione produkty w sklepie internetowym CLOCHEE na hasło look15. Zniżka jest ważna do końca lutego!!!

Nie musisz nic robić, by z tej zniżki skorzystać - jest dla KAŻDEDGO! Możesz hasło udostępnić tylu osobom, ilu uznasz za stosowne;) 


Będę jednak super wdzięczna, jeśli rozważysz możliwość wsparcia tego bloga w konkursie Blog Roku 2014. Proszę o smsy na numer 7122 o treści B11453. Koszt smsa wynosi 1,23 . Dochód z smsów zostanie przeznaczony na wsparcie fundacji Dzieci Niczyje, która pomaga dzieciom, które doświadczają przemocy.


Po co mi udział w tym konkursie i Wasze wsparcie? Jest to jeden z najważniejszych i na pewno najbardziej prestiżowy konkurs blogowy, który może pomóc w dotarciu z niszową treścią bloga do szerszej publiczności. Bez Waszej pomocy to nie będzie możliwe! Dziękuję za każdy głos!!!

Aby nie przegapić kolejnych konkursów - warto zapisać się na mailowe aktualizacje statusu w postaci Gentle Newsletter: ZAPISZ SIĘ 


Pozdrawiam ciepło,

Jo.:*

5 komentarzy:

 1. Pierwszy raz słyszę o tej marce, koniecznie muszę wypróbować ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Własny biznes to nie lada wyzwanie. Osobiście zastanawiam się nad księgowością, ale przeraża mnie odpowiedzialność no i zakup odpowiednich programów do księgowania, które nie należą do tanich ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy warto dzisiaj wziąść kredyt

  OdpowiedzUsuń
 4. Sam ubiór świadczy o twoim profesjonaliźmie. To istotna rzecz!

  Sprawdź nas na Doradca Finansowy Warszawa

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia, że moje serce bije szybciej :*
Every comment makes my heart beat faster :*