O mnie

Mam na imię Joanna. 

Pomagam kobietom osiągać lepsze rezultaty biznesowe i w życiu osobistym poprzez tworzenie lub poprawianie ich profesjonalnego wizerunku. 

Jestem niezależną młodą kobietą pracującą dla satysfakcji i pieniędzy zazwyczaj więcej niż 8 godzin dziennie. Jednocześnie jestem aktywna towarzysko i często podróżuję zawodowo i prywatnie. 

Założyłam bloga, by dopingować siebie i inne podobne do mnie kobiety do dbania o swój profesjonalny wizerunek rozumiany bardzo szeroko: od ubrania, makijażu, samooceny, po styl komunikacji i stosunek do drugiego człowieka. 

Moją ambicją jest również zwrócić uwagę producentów i sprzedawców ubrań i dodatków dla kobiet, że czas, gdy kobieta radośnie i beztrosko hasała po łąkach dawno minął. Dziś zamiast zwiewnych sukienek potrzebujemy wysokogatunkowych elementów garderoby, które sprostają tempu życia zawodowego i prywatnego współczesnej kobiety. 

Jeśli i Ty masz podobne zdanie - dołącz do tej społeczności poprzez subskrypcję Gentle Newsletter  lub na innym portalu społecznościowym. Dzięki temu będziemy w stanie wywrzeć bardziej zdecydowany wpływ na to co jest w sklepach. 

Z góry Ci dziękuję i zapewniam, że nie cierpię spamu tak samo jak Ty, więc wysyłam jedynie treści, które uznam za ważne i interesujące dla mnie i dla Was. 

Pozdrawiam ciepło, Jo. :*

W razie pytań, pisz: mygentleevolution@gmail.com lub dzwoń: +48571282162

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Każdy komentarz sprawia, że moje serce bije szybciej :*
Every comment makes my heart beat faster :*