niedziela, 14 grudnia 2014

Coat by Agnieszka Tokarz Iwanek, dress by Iwona Kutnik & bag by Farbotka


Po długim czasie udało mi się w końcu zebrać i przygotować dla Was stylizację z kilkoma uszytymi na miarę ubraniami. Troszkę się już nazbierało ubrań, które chcę Wam pokazać...

Oczywiście w dniu, w którym zdecydowałam się ostatecznie na zdjęcia, było tak potwornie zimno, że była to najszybsza sesja w historii;) Także nie ma zbyt wiele uśmiechów - po prostu twarz mi zamarzła:)

After some time I eventually managed to prepare for you a set with couple of bespoke clothes. I have to admit – there are some more waiting to be presented… Certainly, when I finally decided for a session, it was so terribly cold that it was the fastest session in the history, I believe;) Therefore, there are not too many smiles – it is simply because my face is frozen:)
Płaszcz został uszyty przez lubelską projektantkę Agnieszkę Tokarz - Iwanek z włoskiej wełny w super modnym melanżowym wzorze "pieprz z solą".


I had the coat made by fashion designer from Lublin Mrs Agnieszka Tokarz – Iwanek. It is made of Italian wool in a mélange design.
Ukośne zapięcie jest hitem ostatnich sezonów i ja uległam jego urokowi. Jest bardzo korzystny dla każdej sylwetki i funkcjonalny ze względu na możliwość odpięcia górnej jego części.
Diagonal zip has been a hit over the recent couple of seasons and finally I also decided to get one. It is incredibly favourable for the silhouette and functional due to the possibility of unzipping the upper part.

W jednym z ostatnich wpisów zobaczycie relację z pokazu mody w Styleroom. Wróciłam z niego z uroczą torebką - kuferkiem Farbotki, w którym sama się ciągle dziwię, jak wiele rzeczy się mieści i nie jest wypchany;)
In one of the recent posts you may find the relation from the fashion show in Styleroom. I came back from it with a lovely Farbotka bag. I put so much into it and it is still not full – I simply love it! 


płaszcz / coat - Agnieszka Tokarz - Iwanek
sukienka / dress - Iwona Kutnik
bluzka / blouse - Mohito (kolekcja Anji Rubik)
torebka / bag - Farbotka
buty / shoes - Ryłko
A Wam jak podobają się ukośne zapięcia? Macie takie ubrania? Jak się sprawdzają w biznesowych sytuacjach?

Jak zwykle czekam na Wasze odpowiedzi pod tym postem. Jeśli uznacie, że moje zdjęcia kogoś zainspirują - śmiało dzielcie się swoimi opiniami na ulubionych mediach społecznościowych. Jestem na prawie wszystkich - linki znajdziecie w bocznym pasku.


Dziękuję za Twój czas i ciepło pozdrawiam!

Jo. :*

And what do you think about diagonal zippers? Do you have clothes like this? Do you wear them in the business situations?

As always I look forward to your responses below this post. If you think my pictures may inspire somebody, feel free to share these on your favourite social media. You find me on almost all of them – links are to the right.


Thank you for your time!

Jo. :*
 

4 komentarze:

  1. bardzo korzystna zmiana koloru włosów. Nie odbierz tego opacznie, ale odjęło Ci to kilka ładnych lat. Oraz bardzo dobrze dobrana długość spódnicy do butów. Naprawdę świetnie to wygląda. pozdrawiam, iwona

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam sie jak najbardziej z Iwoną co do koloru włosów, bardzo pasuje Ci ten kolor Joanna. Pozdrawiam, Ania.

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia, że moje serce bije szybciej :*
Every comment makes my heart beat faster :*