poniedziałek, 10 listopada 2014

Pokaz kolekcji polskich projektantów jesień / zima 2014 / 2015 STYLEROOMUwielbiam miejsca, w których młodzi ambitni artyści w pełni mogą rozwinąć skrzydła i pokazać, co mają najlepszego. Takim miejscem jest wyjątkowy w skali mojego miasta, ale mam wrażenie - także w skali Polski - concept store STYLEROOM w Lublinie.  Nowoczesny design, przyjazna atmosfera i wyjątkowe kolekcje z duszą - oto składniki unikalności Styleroom'u. 

Jedną z projektantek, której ubrania można tu nabyć, jest znana z tego bloga Iwona Kutnik, której sukienki i marynarkę noszę z przyjemnością w pracy i poza. 

To właśnie Pani Iwona zaprosiła mnie na pokaz kolekcji polskich projektantów jesień / zima 2014 / 2015, który odbył się w miniony weekend właśnie w STYLEROOM. Prezentowane były tu ubrania i biżuteria, a także dodatki takich projektantów jak: YEAH BUNNY, TEE TIME by Lech Bator, Sztuk Kilka, Sistu, Saskia, Never Ever, Mysaru, MY ELPHI, JOSZ, JoAnnGreyHorrorHorror, Bajaga Studio, Ania Link Ceramics, Alice Jo, FARBOTKA, marszka, Miss Trouble, Mulholland Life, Polanka, Biżuteria od Ann Dzi, SusieQ, mint and pepper.      

Otwierającą pokaz była kolekcja Iwony Kutnik, która po raz kolejny zaprezentowała sukienki biznesowe i koktajlowe z najlepszych tkanin w nowoczesnych wzorach.

Jeśli nie wierzycie - zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji z tego wyjątkowego wieczoru. Nadal nagrywam komórką z nienajlepszą kamerą - więc jakość mogłaby być lepsza... Mam nadzieję jednak, że film oddaje atmosferę - po konkrety musicie wybrać się do STYLEROOM ;)


Jaki jest wasz stosunek do polskich projektantów? Kupujecie ich ubrania? Jak się sprawują? Są jeszcze jakieś marki, oprócz tych powyżej, które polecacie? 

Czekam na Wasze komentarze, uwagi i sugestie poniżej pod postem i na maila! 

Jeszcze jedno: jeśli udostępnisz ten wpis znajomym, jest szansa, że więcej osób dowie się o alternatywach dla popularnych sieciówek. 

Jeśli zasubskrybujesz Gentle Newsletter (po prawej u góry), otrzymasz natomiast więcej podobnych relacji z ciekawych niszowych wydarzeń modowych.

Możesz też polubić tego bloga na wszelkich portalach społecznościowych - a co tam!

Pozdrawiam Was ciepło :*

Jo.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz sprawia, że moje serce bije szybciej :*
Every comment makes my heart beat faster :*