piątek, 9 sierpnia 2013

Ikony stylu - Gwyneth Paltrow

To kontynuacja cyklu, w którym przedstawiam, w moim subiektywnym odczuciu, ważne we współczesnym świecie klasycznego i profesjonalnego wizerunku kobiecego, postaci. Pierwszy dotyczył Anne Hathaway.

Audrey Hepburn i Coco Chanel na zawsze pozostaną niezaprzeczalnymi ikonami, jednocześnie nasze czasy dostarczają bardzo wiele przykładów godnych naśladowania, z których możemy czerpać inspirację.


Gwyneth Paltrow jest niezaprzeczalnie jedną z nich. Zdobywczyni Oskara, wspaniała aktorka, ale także matka, w wieku po trzydziestce prezentuje się lepiej niż kiedykolwiek. Niezwykłe wyczucie stylu, połączone z samoświadomością i pokorą tworzą posągowy wręcz wizerunek współczesnej kobiety.
Konsekwencja stylu jest bardzo ważna dla spójności wizerunku. Stonowane, klasyczne kroje strojów, oszczędność w biżuterii, a jednocześnie świadome wykorzystywanie obecnych trendów tylko w tych obszarach, które pasują do własnego wizerunku sprawiają, że Gwyneth pozostaje jedną z najjaśniej błyszczących gwiazd Hollywood.


Na koniec, zachęcam do zapoznania się z wywiadem przeprowadzonym niedawno przez Americanvogue z gwiazdą: dowiecie się tu jak czuje się w swoim wieku, czym obecnie się zajmuje i co jest dla niej ważne. Imponuje jej olśniewająca świeżością uroda, pogoda ducha i pokora.

1 komentarz:

  1. http://www.elle.pl/gwiazdy/artykul/gwyneth-paltrow-stylizacje-gwiazdy

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia, że moje serce bije szybciej :*
Every comment makes my heart beat faster :*